baner-krotoszyn.jpg
baner-leftpanel-muzeum.jpg
Wiadomości
grafika
„Krotoszyn. Gra Miejska”
Wyniki losowania nagród dla uczestników gry miejskiej (czerwiec)

W czerwcowym – ostatnim już losowaniu nagród dla uczestników gry miejskiej, zwycięzcami okazały się następujące osoby:

- Aleksandra Frala

- Karol Kowalczyk

- Julia Skrzypczak

 

Serdecznie gratulujemy! Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miejski w Krotoszynie i można je odebrać w Muzeum od poniedziałku do piątku między godziną 8.00 a 16.00 (w środy 18.00).


 

Tylko do końca wakacji czekamy na odbiór nagród przez Dawida Gustowskiego (laureata z marca) oraz Kalinę Barańską (laureatkę z maja).


 

Krotoszyn. Gra Miejska to zabawa, która została przygotowana oraz wydana przez Muzeum Regionalne z okazji jubileuszu 600-lecia lokacji miejskiej Krotoszyna. Jej inauguracja odbyła się 26 września 2015 r. podczas „Święta Ulicy” na krotoszyńskim Rynku. Pierwotnie wydrukowano 2000 broszurek, a sama gra miała trwać do końca roku 2016, jednak w związku z dużą jej popularnością dodrukowano jeszcze 1000 egzemplarzy i przedłużono zabawę do końca czerwca bieżącego roku. Spośród wydrukowanych broszurek rozeszły się niemal wszystkie (pozostało nam obecnie jedynie kilkanaście egzemplarzy), a do urny trafiło 431 kart konkursowych.


 

Obecnie przygotowywana jest nowa, zupełnie inna gra miejska i mamy nadzieję, że jej inaugurację uda się zorganizować już we wrześniu.

ikona daty04-07-2017, 09:06 ikona autoraRedaktor Muzeum ikona wyświetleń3066
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt